Airplane Pictures home

blog-kulinarny

Status: Member
Location: Warszawa
Country:
Website: https:// www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Member since: August 2020
Photos in database: 0

Twój cel jest jeden - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego bloga i sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać mamony. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Masz swoją restaurację, której jeszcze nie ma na naszej stronie? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o popularnych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku oraz nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Latest photos

The photographer has not uploaded any photos yet.

Page 1 of 11

Terms and Conditions | About | FAQ | Photo Use | Privacy Policy | Online 1430 (31 members)
© 2006-2022 Airplane-Pictures.net | E-mail us: Team@Airplane-Pictures.net
All photos are copyright © to their respective photographers and may not be used without permission.