Airplane Pictures home

aborcjaslowacja

Status: Member
Country:
Website: http://www.aborcja-slowacja.pl/
Member since: September 2020
Photos in database: 0

Każda kobieta ma prawo decydować czy jest gotowa na macierzyństo czy jeszcze nie. Jeżeli dziecko urodzi się niepełnosprawne to życie matki zmienia się z dnia na dzień diametralnie. Niewiele kobiet jest na to gotowych. – Młode małżeństo które się rozpda bo nie dojrzało jeszcze do rodzicielkiej roli.. dziecko to ogromne koszty i wielka odpowiedzialność. Nie mam słów, które mogą wyraźić moją dezaprobatę wobec takim zakazom… Życzę wszystkim, żeby nigdy nie byli w takiej sytuacji która postawia go w sytuacji gdzie nie ma dobrego rozwiązania. Zabieg usunięcia ciąży jest czasem niezbędny.

Sam zabieg przerywania ciąży jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Pacjentka nie odczuwa żadnego bólu. Bezpośrednio po zabiegu – może dochodzić do obkurczenia macicy jednak ogólnie ten ból można porównać do tego odczuwanego podczas menustracji. Jest niewielki i z reguły znika po krótkim czasie.

Usuwanie ciąży – jak bezpiecznie usunąć ciążę i dlaczego aborcja farmakologiczna jest najgorszym wyborem..

Pacjentki wybierają słowackie kliniki, ze względu na wysoki poziom usług i korzystną cenę. Zabieg wykonujemy metodą próżniową w klinice oraz zapewniamy stałą opiekę personelu i możliwość konsultacji. Aborcja farmakologiczna nie jest bezpiecznym rozwiązaniem na usunięcie ciąży ponieważ wiąże się z licznymi efektami ubocznymi. Zawsze ostrzegamy Klientki przed tym rozwiązniem. Nie jest ono po prostu w 100% skuteczne. Często młode dziewczyny stosują tę metodę, aby usunąć szybko ciąże. Pośpiech w takiej sytuacji wcale nie jest wskazny – powoduje więcej problemów niż korzyści. Zabieg aborcji można wykonać do 12 tygodnia ciąży.

Latest photos

The photographer has not uploaded any photos yet.

Page 1 of 11

Terms and Conditions | About | FAQ | Photo Use | Privacy Policy | Online 1490 (27 members)
© 2006-2022 Airplane-Pictures.net | E-mail us: Team@Airplane-Pictures.net
All photos are copyright © to their respective photographers and may not be used without permission.